Pacov - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Pacov

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy:23. června 2012

V 7:10 jsme se sešli na vlakovém nádraží. Jeli jsme úzkokolejkou a přitom jsme hráli Oddílové peklo o to, kdo rozdělá oheň. Každý napsal na papír 5 otázek, zmačkal je a vhodil do Zbyňkova klobouku.Všichni si zvolili svůj talisman. Každý, kdo byl na řadě, si vytáhl lístek. Kdo neuhádl, posunul talisman na další stolek. Nestihli jsme ...

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy: 23. června 2012, zápis v kronice
Družina Bernardýni se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)