Pelhřimov - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Pelhřimov

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy:25. září 2010

Ráno jsme měli sraz v 9h. Jelikož byl zrovna den Železnice, bylo na nádraží velké pozdvižení. Poté co jsme navštívili různé atrakce jako modelovou železnici, hasiče, depo železnice a dopravní kancelář, vydali jsme se na výpravu osobním vlakem do stanice Počátky-Žirovnice. Odsud jsme vyrazili pěšky přes louky a pole, kolem rybníků Ostrovsk...

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy: 25. září 2010, zápis v kronice
Družina Bernardýni se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)