Břeclav - detail území

informace:Jihomoravský kraj, Seznam obcí v území Břeclav

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:24. září 2011

První návštěvu Břeclavska Veverky absolvovaly v rámci skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou, v sobotu 24. září. Podruhé a daleko podrobněji si Veverky okolí Břeclavi prohlédly o podzimních prázdninách. Navštívily CHKO Pálava a také proslulý Lednicko-valtický areál, kde si prohlédly řadu významných staveb tohoto území, které je za...

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 24. září 2011, zápis v kronice
Družina Veverky se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)