Hustopeče - detail území

informace:Jihomoravský kraj, Seznam obcí v území Hustopeče

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:13. listopadu 2011

Jestli na nějakém výletě opravdu počasí předčilo naše nejsnovější očekávání, byla to určitě jednodenní výprava ke Kloboukům u Brna. Ještě předchozího večera, kdy jsme se sešli a přespali v klubovně, abychom druhého dne vyrazili do přírody, panovaly ve znamení dní předcházej...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 13. listopadu 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)