Ivančice - detail území

informace:Jihomoravský kraj, Seznam obcí v území Ivančice

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:27. února 2011

Poté, co jsme si při spaní v klubovně užili spoustu zábavy, zahráli řadu her a promítli si kouzelnou Cestu do pravěku, vyrazili jsme druhého dne ráno vlakem do Silůvek, kde začal náš krátký zimní výlet. Netrvalo dlouho a přišel čas na přestávku, která se neobešla bez ohně na zahřátí a polévky na posílenou. Cesta se...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 27. února 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)