Tišnov - detail území

informace:Jihomoravský kraj, Seznam obcí v území Tišnov

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy:4. března 2011

Víkendovka 4. - 6. 3. 2011, Krajina duchů Pátek, „Tak je to tady po dlouhé době zase na víkendovku“ řekl jsem si v pátek odpoledne, když byl už čas jít směrem na sraz. Ten byl pro mě už tradičně na Hlavním nádraží. Proč tradičně? Chodím do oddílu už nějaký ten pátek a srazy na víkendovky se konají většinou na ...

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy: 4. března 2011, zápis v kronice
Družina Orli se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)