Znojmo - detail území

informace:Jihomoravský kraj, Seznam obcí v území Znojmo

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:30. října 2010

Třídenní poznávací výprava K3 do Znojma a národního parku Podyjí, která se uskutečnila 28.-30.10.2010. První den jsme vyrazili na Sealsfieldův kámen, vysokou skálu nad hlubokým údolím Dyje. Páteční den byl ve znamení celodenního putování z Vranova nad Dyjí do Čížova přes vyhlídku na hrad Hardegg. V sobotu jsme si prohlédli vlastní město a sestoupili také d...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 9. srpna 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři navštívila toto území, avšak nezvítězila v souboji. Území zůstalo dosavadnímu majiteli.

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 30. října 2010, zápis v kronice
Družina Veverky se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 3. srpna 2010, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Nyní jím již však není.)