Mohelnice - detail území

informace:Olomoucký kraj, Seznam obcí v území Mohelnice

Medvědi (7.oddíl vodních skautů Mohelnice)

datum návštěvy:12. března 2011

Medvědi dnes svedli vítězný boj o území rodné Mohelnice s Krokodýli a zakotvili na Panáčkově vyhlídce nad Lošticemi. Je zde nádherný výhled a krásná príroda. Můžete odtud vidět Loštice, Mohelnice a v pozadí obrysy Jeseníku. Pokud chcete za námi, doporučujeme si vzít pevnou obuv, cesta je z Loštic do kamenolomu je asfaltová, ale potom kame...

Medvědi (7.oddíl vodních skautů Mohelnice)

datum návštěvy: 12. března 2011, zápis v kronice
Družina Medvědi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)