Olomouc - detail území

informace:Olomoucký kraj, Seznam obcí v území Olomouc

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:3. dubna 2010

Nedělní výlet na Svatý kopeček byl posílen čerstvým nováčkem Štěpánem, spolu se kterým jsme shlédli místní proslulou baziliku a mnohé další zajímavosti, jež si pro nás region připravil. Cesta nás zavedla k domu slavného českého básníka a především osoby spojované s prvopočátky českého skautingu, Jiřího Wolkera. Ne...

Jestřábi (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 5. dubna 2012, zápis v kronice
Družina Jestřábi navštívila toto území, avšak nezvítězila v souboji. Území zůstalo dosavadnímu majiteli.

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 3. dubna 2010, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)