Kroměříž - detail území

informace:Zlínský kraj, Seznam obcí v území Kroměříž

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:20. listopadu 2010

O víkendu 19. - 21. listopadu jsme uspořádali Geovíkend - akci plnou poznání. Každý člen oddílu zastupoval vybranou zemi - připravil si prezentaci svého státu, národní oděv, pokrm a vlajku. Akce vypukla v pátek odpoledne. V sobotu jsme vyrazili do Kroměříže. Nejprve jsme navštívili Muzeum Kroměřížska, kde jsme se seznámili s místní historií, p&...

Veverky (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 20. listopadu 2010, zápis v kronice
Družina Veverky se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)