Valašské Klobouky - detail území

informace:Zlínský kraj, Seznam obcí v území Valašské Klobouky

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:29. října 2010

Na podzimní prázdniny jsme se vydali vstříc dobrodružství Vizovických vrchů. V pátek, po absolvování velmi složité, sedmihodinové cesty, jsme se ubytovali na chatě a ještě před večerním ohněm jsme na procházce navštívili jednu z dominant oblasti, u které jsme při západu slunce pořídili i fotografii do této hry. Napovíme, že se jedn...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 29. října 2010, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)