Frýdlant nad Ostravicí - detail území

informace:Moravskoslezský kraj, Seznam obcí v území Frýdlant nad Ostravicí

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:16. dubna 2011

Celodenní výprava do Beskyd - výstup na Ivančenu, společný výstup s Veverkami a polskými skauty z Glubczyc....

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 16. dubna 2011, zápis v kronice
Družina Svišti se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)

Orli (Javor Nová Role)

datum návštěvy: 24. dubna 2010, zápis v kronice
Družina Orli se stala majitelem tohoto území. (Nyní jím již však není.)