Ostrava - detail území

informace:Moravskoslezský kraj, Seznam obcí v území Ostrava

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:17. října 2010

Cílem výpravy bylo Hornické muzeum OKD. Navštívili jsme expozici Báňského záchranářství, kde jsme si vyzkoušeli záchranu zraněného přímo v sanitce, jaké je to nést dýchací přístroj a dováděli jsme i v hornickém bludišti :). Poté jsme šli "fárat do dolu" :). Prohlédli jsme si také řadu venkovních těžebních strojů a seznám...

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 17. října 2010, zápis v kronice
Družina Svišti se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)