Praha - detail území

informace:Hlavní město Praha, Seznam obcí v území Praha

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:17. listopadu 2010

Státní svátek, který byl příčinou volného dne uprostřed týdne jsme společně strávili v naší klubovně v Praze na Žižkově a v jejím okolí. Měli jsme pomoci Shrekovi sehnat několik magických předmětů, které požaqdoval lord Farkward, aby Shrekovi vrátil bažinu. Dopoledene jsme strávili na vrchu Vítkově odkud pochází i ...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 22. dubna 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři navštívila toto území, avšak nezvítězila v souboji. Území zůstalo dosavadnímu majiteli.

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 17. listopadu 2010, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)